Optometria w Warszawie. Czym zajmuje się optometrysta?

Kategorie:

Optometria w Warszawie cieszy się uznaniem i popularnością, jest bowiem o wiele przystępniejsza od standardowych badań realizowanych w przychodniach zdrowia. Wynika to m.in. z faktu, że dzięki skorzystaniu z Arts Optyk nie musisz czekać w długich kolejkach na dobór soczewek czy okularów. Wystarczy jedynie, że skorzystasz z usług naszego doświadczonego optometrysty, który w profesjonalny sposób zajmie się Tobą i Twoim wzrokiem. Z pomocą niezawodnego i nowoczesnego sprzętu możesz liczyć na  znalezienie rozwiązania, które pomoże Ci w codziennym życiu oraz pracy.

Optometria w Warszawie – na czym polega praca optometrysty?

Nasz optometrysta może zaproponować Ci profesjonalne badanie wzroku w Warszawie. Dzięki niemu wykryte zostaną wszelkie problemy, odstępstwa od norm fizjologicznych oraz zaburzenia. Możesz liczyć na to, że w przypadku zauważenia jakichkolwiek podejrzanych objawów, specjalista skieruje Cię na dalsze, niezbędne konsultacje.

Gabinet Arts Optyk jest członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Dzięki temu możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie badania oraz profesjonalną opiekę. Cała wizyta trwa najczęściej od 30 do 60 minut, w zależności od zakresu podejmowanych działań. Jako kadra z doświadczeniem, na miejscu przeprowadzamy też szczegółowy wywiad. W naszej pracy bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje dolegliwości oraz wymagania. Dopiero po ich ustaleniu przechodzimy do badania widzenia obuocznego oraz ostrości wzroku. To jednak dopiero początek długiej listy usług, z których możesz u nas skorzystać.

Jakie usługi zawiera badanie wzroku w Warszawie?

Optometria w Warszawie jest gwarancją kompleksowego badania wzroku. W naszym gabinecie przejść możesz m.in. refrakcję przedmiotową przy zastosowaniu nowoczesnego refraktometru. Realizujemy także refrakcję podmiotową, do której wykorzystujemy foropter. Badanie to obejmuje zarówno oko prawe, jak i lewe. Wykonywana jest także równowaga bodźca do akomodacji oraz pomiar zezów ukrytych i jawnych.

Podczas badania wzroku w Warszawie w naszym gabinecie przeprowadzane jest badanie widzenia bliskiego oraz dalekiego zarówno jednoocznie jak i obuocznie. Po zrealizowaniu kompletu niezbędnych badań wzroku optometrysta jest w stanie pomóc Ci w odpowiednim doborze soczewek kontaktowych, okularowych oraz opraw. Co istotne, dopasowujemy je z największą dbałością o Twoje dobre samopoczucie, a także określone przez Ciebie potrzeby i wytyczne. Na bazie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie doradzić Ci również w wyborze okularów pod względem estetycznym. Wszystko dla Twojego komfortu i wygody.

Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje Ci kompleksową pomoc oraz usługę doradczą w zakresie higieny pracy układu wzrokowego. Możesz zwrócić się do nas ze wszelkimi wątpliwościami i problemami. Optometria w Warszawie to bowiem przede wszystkim działanie nastawione na rozwiązywanie kłopotów ze wzrokiem.

Nawigacja
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.