Okulary dla dzieci

Bardzo często problem niewyraźnego widzenia dotyka ludzi już w bardzo młodym wieku. Jest to ogromny dyskomfort, któremu należy jak najszybciej zaradzić. Jeżeli twoje dziecko skarży się na problem z wyraźnym dostrzeganiem bliskich lub dalekich obszarów, skorzystaj z naszej oferty na okulary dla dzieci. W warszawskim salonie oferujemy wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania od cenionych producentów – z pewnością znajdziesz więc coś, co spełni oczekiwania dziecka!

Największy wybór okularów dla dzieci w Warszawie

Prezentujemy bogatą i ciekawą ofertę soczewek oraz okularów dla dzieci, które nie tylko odpowiednio skorygują wadę wzroku naszych małych pacjentów, ale również zagwarantują im modny wygląd. Postawiliśmy bowiem na różnorodne rozwiązania najlepszych marek, które z jednej strony są niezwykle skuteczne, a z drugiej pięknie się prezentują i odpowiadają potrzebom najmłodszych użytkowników.

Oferowane przez nas okulary są bezpieczne, lekkie i trwałe, ponieważ wykonane zostały z miękkich i elastycznych materiałów. Dzięki temu ryzyko ich uszkodzenia, nawet podczas wielogodzinnej zabawy, zostało zminimalizowane. Kupując u nas okulary dla dzieci, dobrze inwestujesz swoje pieniądze nie musząc obawiać się tego, że za chwilę ponownie trzeba będzie zakupić nową parę.

Co sprawia, że możemy zaoferować najwyższą jakość okularów dla dzieci? Przede wszystkim to, że w asortymencie posiadamy oprawki sprawdzonych marek jak Fisher Price, Miraflex, Active, Succes, Solano i wielu innych znanych z tego, że do tworzenia swoich wyrobów wykorzystują najlepsze materiały oraz technologie. Eleganckie i trwałe, a przy tym dostępne w bardzo przystępnych cenach – sprawdź naszą pełną ofertę!

Najlepsze soczewki dla dzieci

Dla dzieci polecamy soczewki okularowe z dedykowanego dla nich tworzywa (plastiku lub Trivexu). Są one lżejsze, wytrzymalsze od szklanych i nie zostaną rozbite na drobne kawałki.

Należy pamiętać, że okulary będą nieodłącznym towarzyszem małych pacjentów podczas wielu czynności, takich jak zabawy z przyjaciółmi (również na zewnątrz), oglądanie TV oraz korzystanie z komputera, zatem powinny być wytrzymałe i pokryte powłoką antyrefleksyjną z filtrem UV, co poprawi kontrast widzenia i zmniejszy wysiłek narządu wzroku.

Kupując u nas, masz pewność tego, że inwestujesz w rozwiązania najwyższej jakości – oferujemy bowiem soczewki i okulary dla dzieci, które:

  • będą doskonale korygowały wadę wzroku malucha i sprawią, że będzie widział dokładnie otaczający go świat;
  • posiadają odpowiednią odporność na uszkodzenia mechaniczne, nawet w przypadku wielogodzinnych zabaw dziecka;
  • są dostępne w różnych wariantach – znajdziesz wśród nich najmodniejsze okulary, które będą idealnie pasowały do Twojego dziecka;
  • dostępne są w przystępnych cenach, co również sprawia, że cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Najlepszą ochronę wzroku swojego dziecka znajdziesz

w Arts Optyk.

Polecane produkty

SCS

Solano

Fisher Price

Fisher Price

Solano

Miraflex

Solano

Solano

Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.