Okulary progresywne

Centrum Okularów Progresywnych

Pierwsze okulary progresywne

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą okularów progresywnych renomowanych producentów. Swoje wieloletnie doświadczenie w tym obszarze wykorzystujemy każdego dnia pomagając pacjentom w osiągnięciu pełni zadowolenia z zakupu okularów progresywnych.

W wieku 40-45 lat soczewka oka traci swą elastyczność
  • i zdolność do akomodacji (tj. dostosowywania się oka do widzenia przedmiotów z różnych odległości), co prowadzi do pogorszenia ostrości widzenia z bliska. Pierwszym objawem tej dolegliwości jest odsuwanie tekstu od siebie i mrużenie oczu. U niektórych pacjentów powoduje to również pogorszenie widzenia obiektów z dali.

    Rozwiązaniem tego problemu są okulary lub szkła progresywne – sprawdź ich cenę w naszym salonie w Warszawie!

  • Zalety dobrze dobranych okularów progresywnych – komfort w różnych obszarach widzenia

    Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę jak również inwestujemy w najnowsze urządzenia, umożliwiające osiągnięcie najwyższej precyzji zarówno w określeniu wady wzroku, poprzez pomiary parametrów indywidualnych okularów progresywnych, na cyfrowej obróbce szkieł kończąc.

Do niezaprzeczalnych zalet soczewek progresywnych należy lepszy komfort widzenia obszarów bliskich, pośrednich i dalekich bez konieczności zmiany okularów.

Zmiana mocy odbywa się płynnie, zapewniając komfortowe użytkowanie i wyraźne widzenie.

Szkła progresywne są tak skonstruowane, że ich górna część odpowiada za widzenie dali, środkowa – za widzenie odległości pośredniej, a dolna – wszystkiego, co jest blisko.

W konstrukcji soczewek progresywnych ich górna część odpowiada za widzenie dali, środkowa część soczewki – za widzenie odległości pośredniej, a dolna – widzenie bliży.

Niewątpliwą zaletą soczewek okularowych progresywnych jest ich estetyka, ponieważ zmiana mocy jest niewidoczna, w przeciwieństwie do konstrukcji szkieł dwuogniskowych, które mają widoczną linię podziału.

Ze względu na specyfikę okularów progresywnych koniecznie niektórym pacjentom potrzebny jest okres adaptacji, który zajmuje od kilku godzin do kilku dni. Im wcześniej zaczniesz przygodę z okularami progresywnymi, tym adaptacja będzie szybsza.

Testowe soczewki progresywne

W naszym warszawskim salonie możesz wypróbować najwyższej jakości soczewki progresywne przed ich zakupem oraz otrzymać gwarancję adaptacji do tego typu okularów.

By zwiększyć precyzję pomiarów soczewek progresywnych, korzystamy z najnowocześniejszego urządzenia pomiarowego firmy Essilor – Visioffice2. Jest to urządzenie umożliwiające wykonanie pomiarów do najnowocześniejszych soczewek progresywnych dostępnych na rynku – Seiiko Brilliance czy Varilux X.

Bogata oferta okularów progresywnych umożliwia szerokie dopasowanie odpowiednich soczewek progresywnych zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagającego pacjenta, więc każdy użytkownik okularów znajdzie parę soczewek dla siebie.

Do zakupionych w naszym warszawskim salonie nowoczesnych okularów progresywnych otrzymają Państwo gwarancję widzenia, a w przypadku braku satysfakcji z okularów otrzymacie Państwo możliwość bezpłatnej wymiany szkieł progresywnych na inne progresywne lub dwie pary – do chodzenia i czytania.

Spotkałeś się z problemem podczas noszenia okularów progresywnych? Masz obawy przed zakupem pierwszych okularów progresywnych? Chcesz sprawdzić naszą jakość soczewek okularowych? Zapraszamy do Arts Optyk, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze okularów progresywnych zapewniających dobre widzenie.

Jako jedni z nielicznych możemy zaoferować Państwu możliwość przymierzenia okularów progresywnych próbnych przed ich zakupem.

Próbne szkła progresywne Warszawa

Konstrukcje okularów progresywnych Varilux czy Seiko wymagają największej precyzji, dlatego do pomiarów wykorzystujemy najnowsze urządzenie Visiofice2 umożliwiające wykonanie najnowocześniejszych ich modeli Varilux X, produkowanych przy użyciu nanotechnologii.

Bogata oferta okularów progresywnych pozwala na szerokie możliwości dopasowania właściwego produktu, zarówno dla mniej, jak i bardziej wymagającego pacjenta, więc każdy znajdzie okulary dla siebie.

Do zakupionych w naszym salonie optycznym szkieł progresywnych otrzymają Państwo gwarancję jakości widzenia a w przypadku braku satysfakcji z okularów progresywnych gwarantujemy Państwu możliwość bezpłatnej wymiany szkieł na inne progresywne lub dwie pary – do chodzenia i czytania.

Jeżeli spotkaliście się z problemem podczas korzystania ze szkieł progresywnych lub też macie obawy przed ich zakupem, zapraszamy do nas, a na pewno je rozwiejemy, a cena okularów progresywnych będzie dla Państwa miłą niespodzianką.

Jeśli szkła progresywne to tylko

w Centrum Szkieł Progresywnych Arts Optyk Warszawa

Polecane produkty

Varilux Comfort 3.0

Zobacz

Varilux Physio 3.0

Zobacz

Varilux X Design

Zobacz
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.