Okulary do komputera

Częsta i wielogodzinna praca przy komputerze może wpłynąć nie tylko na wzrok, pogłębiając jego wadę, ale również zmęczyć oczy, przez co łatwo o uczucie dyskomfortu. Dlatego też w Arts Optyk zadbaliśmy o wszystkie te osoby, które spędzają wiele godzin przed monitorem i stworzyliśmy bogatą ofertę na okulary do komputera. W naszym warszawskim salonie znajdziesz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, które uczynią pracę o wiele bardziej komfortową!

Problem z bólem oczu przed monitorem?

Jeśli czytanie z monitora komputerowego sprawia ci problem lub po dłuższym czasie spędzonym przed tabletem boli cię głowa, a także gdy czujesz jakby twoje oczy były suche – to znak, że potrzebujesz okularów do komputera.

Okulary te posiadają specjalną powłokę antyrefleksyjną, minimalizującą refleksy świetlne, które powodują zmęczenie. Najnowocześniejsze powłoki antyrefleksyjne blokują szkodliwe, wysokoenergetyczne światło niebieskie wytwarzane przez monitory ledowe. Możliwymi konsekwencjami nadmiernej emisji światła niebieskiego jest opóźniona produkcja melatoniny, regulującej nasz zegar wewnętrzny, a w konsekwencji opóźnianie zasypiania oraz ryzyko zniszczenia komórek siatkówki odpowiedzialnych za widzenie.

Okulary do komputera również dla młodych osób

Dla osób młodych idealnym rozwiązaniem są soczewki ze wsparciem akomodacji Seiko Smartzoom czy Eyezen Essilor oraz filtrem niebieskim, a pacjentom po 40-tym roku życia proponujemy specjalne okulary biurowe Seiko Indoor PC lub Varilux Digitime, zapewniające komfortowe widzenie nawet do 4 metrów, pozwalające przywrócić ergonomię w miejscu pracy, zwiększając obszar komfortowego widzenia oraz pełną ochronę przed szkodliwym światłem niebieskim.

Dla najbardziej wymagających pacjentów polecamy soczewki uwzględniające ich indywidualne potrzeby, używając do pomiarów najnowocześniejsze urządzenie pomiarowe Visioffice2.

Dlaczego okulary do komputera w Arts Optyk w Warszawie?

Arts Optyk to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników, które przekładają się na wysokiej jakości asortyment. Oferujemy wyłącznie sprawdzone okulary do komputera od najlepszych producentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Kupując u nas masz również pewność, że:

  • skorzystasz z rozwiązań wyposażonych w najnowocześniejsze powłoki antyrefleksyjne, które skuteczne zablokują światło niebieskie, szkodliwe dla Twoich oczu;
  • zwiększysz obszar widzenia, co znacznie poprawi Twój komfort podczas pracy przed komputerem;
  • zapewnisz sobie ostre widzenie najmniejszych szczegółów, co ma duże znaczenie np. w pracy z tekstem;
  • zadbasz o swoje oczy i zyskasz pewność, że Twój wzrok nie będzie się pogarszał.

Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na okulary do komputera albo wizyty w naszym warszawskim salonie optycznym. Doświadczony specjalista pomoże Ci dopasować okulary i wybrać takie, które zapewnią możliwość wielogodzinnej, komfortowej pracy przed monitorem!

Najlepszą ochronę swoich oczu znajdziesz

w Arts Optyk.

Polecane produkty

Varilux Digitime

Zobacz

Jzo Ideal Max Blue UV

Zobacz

Essilor Crizal Prevencia

Zobacz
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.