Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe są coraz częściej wybierane jako sposób korekcji wad wzroku. Sprawdzą się one w przypadku osób z krótkowzrocznością, nadwzrocznością a nawet z astygmatyzmem. Mogą być użytkowane przez osoby starsze i młodsze, które zmagają się z różnymi wadami wzoru – w naszym sklepie dostępne są zarówno te słabsze, jak i mocniejsze soczewki, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Osobom po 40 roku życia zapewnią komfortowe widzenie zarówno w dali jak i bliży. Użycie najnowocześniejszych materiałów do ich produkcji zapewnia wysoki komfort noszenia i optymalne widzenie. Najbardziej popularne są soczewki dzienne, które wymieniamy na nowe po każdym dniu noszenia, dwutygodniowe i miesięczne, w których możemy chodzić odpowiednio dwa tygodnie lub miesiąc zdejmując je na noc. Dzięki tak ogromnej różnorodności soczewek kontaktowych, każdy będzie mógł znaleźć idealnie dopasowane do własnych potrzeb – a w przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem, warto zgłosić się do naszego salonu optycznego w Warszawie.

Soczewki kontaktowe – Arts Optyk Warszawa

W naszym salonie rekomendujemy produkty tylko najlepszych producentów jak Alcon, Johnson&Johnson czy Coopervision. Czy ma to znaczenie? Oczywiście – wysokiej jakości soczewki nie będą męczyć oczu nawet mimo wielu godzin noszenia, nie spowodują, że Twoje spojówki staną się przesuszone i będą stabilnie utrzymywać się na oku. W ten sposób zyskasz nie tylko doskonałe widzenie, ale również maksymalny komfort każdego dnia – bez względu na to, czym się zajmujesz, i jak bardzo aktywną osobą jesteś.

Oczywiście zanim zakupisz soczewki kontaktowe, warto wykonać badanie pod kątem ich noszenia – dzięki niemu dowiesz się, czy nie ma przeciwwskazań i czy lepszym rozwiązaniem dla Ciebie nie byłyby okulary. Nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzą badanie, dzięki któremu uzyskasz rzetelne wyniki. Co więcej, wykonując badanie pod kątem soczewek kontaktowych w naszym warszawskim salonie, otrzymasz zestaw soczewek próbnych, naukę zakładania i zdejmowania oraz badanie kontrolne w trakcie testowania soczewek próbnych. Dlatego też zapraszamy do wizyty w Arts Optyk – zapewnimy Ci w pełni profesjonalną obsługę!

Jeśli chcesz spróbować przygody z soczewkami kontaktowymi to tylko

w Arts Optyk Warszawa.

Polecane produkty

DAILIES TOTAL1

30 szt.

AIR OPTIX® Plus

Hydraglyde MULTIFOCAL 6 szt.

Acuvue Oasys

6 szt.

Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.