O nas

Witamy w Arts Optyk, wyjątkowym miejscu, gdzie moda okularowa łączy się z najnowocześniejszą technologią optyczną.

Tu każdy znajdzie to, czego szuka, począwszy od klasycznych, zawsze modnych wzorów, po najbardziej wyszukane oprawy najsłynniejszych światowych projektantów mody.

Nowoczesne metody pomiaru ostrości widzenia, wykwalifikowany personel, soczewki okularowe najlepszych producentów oraz wybór spośród 2000 modeli opraw sprawią, że

wizyta w Arts Optyk będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Zapraszamy

do odwiedzenia naszego salonu na ul. Leszno 34/36, Warszawa Wola lub ul. Ogrodowa 31, 00-893 Warszawa.
Trafisz do nas zarówno autem, autobusem, jak i tramwajem.

Klienci o nas

Szczerze POLECAM. Pan od badania to prawdziwy fachowiec i uczciwy człowiek. Wykrył u mnie początki zaćmy i skierował na badania okulistyczne zamiast sprzedawać okulary. Za badanie nie wziął pieniędzy. Teraz po zabiegu usunięcia zaćmy wybieram się po okulary progresywne. Na pewno zrobię je u Pana Artura. Pozdrawiam całą ekipę z Arts Optyk.

Don Uman Vixbix

Byłem na badaniu i kupiłem okulary. Daje maksymalną ilość gwiazdek. Szkła progresywne dobrali mi dobrze. Na początku czułem się trochę dziwnie ale po tygodniu wróciło do normy. Pan, który bada wie co robi a różnie z tym wcześniej bywało. Jeśli po okulary to tylko tu. Polecam

Ryszard

Kupowałam u nich okulary progresywne. Przyjechałam specjalnie z poza Warszawy za namową koleżanki, która też u nich robiła szkła progresywne. Jestem mile zaskoczona obsługą, wyborem oprawek i doradztwem szkieł. Badanie wzroku przeprowadził Optometrysta, który również dobrał mi szkła. Zawsze badałam się u okulisty ale tak profesjonalne badanie miałam pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolona dlatego daje 5 na 5.

Irena

Dobrałam nowe okulary progresywne. Badanie super. Okularki jeszcze lepsze:) Polecam.

Halina

Można ich polecić. Dobierałem u nich okulary i badałem wzrok do soczewek kontaktowych. Miła obsługa co dzisiaj jest rzadko spotykane. Daje 5 na 5.

Kondzio
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.