Okulary szyte na miarę

Okulary tylko dla Ciebie!

Wymagania klientów odnośnie nowych okularów są coraz większe. Dla pacjentów, którzy poszukują produktów najwyższej jakości proponujemy okulary „szyte na miarę”, które można porównać do kupowania garnituru. Kupując garnitur udajemy się do sklepu i spośród standardowo dostępnych modeli wybieramy taki, który będzie najlepiej leżał lub udajemy się do krawca, aby ten dopasował garnitur do nas.

Producenci rzadko oferują towary w nietypowych rozmiarach. Krawiec uszyje garnitur po dokonaniu pomiarów, aby efekt był jak najlepszy dla konkretnej osoby.

Podobną usługę oferujemy Państwu w naszym salonie – skrojenie okularów tylko dla Ciebie.

W tym celu wykorzystujemy niezwykle zaawansowane urządzenie pomiarowe Visioffice2. Umożliwia ono wykonanie najdokładniejszego, dynamicznego pomiaru narządu wzroku w technologii 3D, uwzględniającego indywidualne zachowania pacjenta oraz kształt oprawy okularowej, co przełoży się na poprawę komfortu funkcjonowania w Państwa nowych okularach.

Jeśli chcesz, by twoje okulary nie były standardowe, uszyj je na miarę

w Arts Optyk.

Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.