Promocje

Promocja na szkła progresywne
  • Szkła progresywne z gwarancją widzenia tylko w Arts Optyk

    Kup okulary progresywne Varilux lub JZO a drugą parę szkieł progresywnych lub biurowych dostaniesz w prezencie. Wystarczy dokupić 2-gą oprawkę a zamontujemy je bez żadnych kosztów. Szczegóły w salonie.

Varilux Comfort NE
  • Varilux Comfort NE Crizal Alizé UV to szkła progresywne, które idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, zarówno podczas czytania, jazdy samochodem czy zakupów. Umożliwiają płynną zmianę mocy podczas przenoszenia wzroku z obszarów dalekich do bliskich a szersze pole widzenia daje poczucie większej swobody i komfortu podczas korzystania z okularów progresywnych. Dodatkowo powłoka antyrefleksyjna Crizal Alize UV oferuje najlepszą ochronę przed promieniowaniem UV. Teraz w obniżonej cenie za 998 zł/para a z fotochromem Transition 1498 zł/para. (Promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi).

Transitions Signature
  • Prawdopodobnie najlepsze soczewki codziennego użytku dostosowujące się do oświetlenia.

    Dzięki wyjątkowej technologii Chromea7™ okulary z soczewkami Transitions Signature bardzo szybko i efektywnie dostosowują się do wszystkich warunków świetlnych i temperaturowych. Bardzo szybko zmieniają poziom przyciemnienia – od ciemnych na zewnątrz do przejrzystych we wnętrzach. W wersji Transitions Extractive soczewki zaciemniają się również za szybą samochodu. Jeśli poszukujesz okularów z funkcją ściemniania wybierz Transitions.

    Teraz w lepszej cenie już od 440 zł za parę.

Najlepszą ochronę swoich oczu znajdziesz 

w Arts Optyk.

Napisz do Nas

Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.