Badanie wzroku Warszawa – Optometrysta – Okulista

Badania optometryczne

Aby dobrać nowe okulary lub soczewki kontaktowe nie musisz udawać się do przychodni zdrowia ani okulisty. W naszym gabinecie dobry optometrysta wykona odpowiednie badanie wzroku w Warszawie bez kolejek i skierowań. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze urządzenia, ustalenie właściwych mocy do okularów i soczewek kontaktowych jest dokładniejsze i wiarygodniejsze. Dzięki temu zadbasz o swój wzrok oraz codzienny komfort.

Okulista z Warszawy zajmuje się diagnozowaniem chorób oczu i wad narządu wzroku. W poradni okulistycznej w Warszawie okulista dobiera pacjentom okulary z pomocą nowoczesnych urządzeń i diagnozuje najczęstsze wady wzroku. Lekarz okulista z Warszawy Wilanów przeprowadza szczegółowy wywiad, badanie dna oka, ostrości wzroku, widzenia obuocznego oraz akomodacji oka lewego i prawego. Dzięki temu podczas jednej wizyty okulistycznej ustala moc soczewek w okularach dla każdego pacjenta.

Zapraszamy do naszego warszawskiego salonu optycznego – zaufało nam już wiele osób, które cenią sobie profesjonalizm przeprowadzanych badań wzroku oraz poczucie bezpieczeństwa. Dzięki w pełni indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego pacjenta cieszymy się dużym zaufaniem i mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających osób!

Podczas badania optometrycznego

możemy wykryć ewentualne zaburzenia lub odstępstwa od norm fizjologicznych i w razie potrzeby pokierować pacjenta na dalsze konsultacje okulistyczne. W ten sposób pomożemy Ci poznać wadę wzroku i skutecznie ją wyeliminować, by Twoje życie stało się o wiele bardziej komfortowe.
Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ od początku istnienia naszego salonu jesteśmy członkiem PTOO – Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki www.ptoo.pl. Korzystając z wiedzy i doświadczenia, zachowujemy najwyższe standardy badania ostrości widzenia zatwierdzone przez PTOO. Dzięki temu masz pewność, że optometrysta zapewni Ci profesjonalną obsługę, a także najwyższą jakość przeprowadzonych badań wzroku w Warszawie.

W szczególności przeprowadzamy:
 • wywiad, uwzględniający wymagania i dolegliwości pacjenta,
 • badanie wstępne: ostrość wzroku, widzenie obuoczne (stereoskopowe, tłumienie, forie, tropie – zezy),
 • refrakcja przedmiotowa przy użyciu refraktometru (komputera),
 • refrakcja podmiotowa przy użyciu foroptera (oko prawe, lewe, równowaga bodźca do akomodacji, pomiar forii/tropii – zezów ukrytych i jawnych),
 • widzenie bliskie, amplituda akomodacji, widzenie obuoczne z bliska,
 • zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich soczewek okularowych, opraw oraz soczewek kontaktowych.

Badanie optometryczne może trwać od 30 do 60 minut dlatego skontaktuj się z nami, a umówimy Twoją wizytę i zarezerwujemy gabinet specjalnie dla ciebie. Dopasujemy termin oraz cele badania wzroku w Warszawie w pełni indywidualnie do Twoich potrzeb – dzięki temu zyskasz szczegółową wiedzę i zwiększysz swoje szanse na poprawę codziennego komfortu życia.

Odkryj nową jakość widzenia
Zobacz lepszy świat.

Dobry optometrysta (okulista) – co będzie w stanie Ci zapewnić?

Oczywiście kompleksowe, w pełni profesjonalne badanie wzroku. Odbywa się ono w naszym warszawskim gabinecie, który został odpowiednio przystosowany i w ten sposób każdy pacjent może liczyć na najwyższy standard obsługi. Optometrysta, podobnie jak dobry okulista, będzie w stanie pomóc Ci dobrać okulary i wykonać pod tym kątem odpowiednie badania. Wybierając optometrię w Arts Optyk, możesz liczyć na:

 • kompleksowe, dobrze przemyślane badanie wzroku, które zostaje poprzedzone wywiadem – w ten sposób obsługa jest w pełni indywidualna, co pozwala dopasować idealne soczewki czy okulary korekcyjne, dzięki którym zyskasz codzienny komfort i zadbasz o swój wzrok;
 • możliwość dokładnego zdiagnozowania problemu ze wzrokiem, bez względu na to, o jakiej dolegliwości mówimy – dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala nam na kompleksową obsługę każdego pacjenta;
 • poczucie bezpieczeństwa, empatię i doskonałe podejście optometrysty – wynika to z doświadczenia oraz profesjonalizmu;
 • przystępne ceny, dzięki czemu nasz warszawski salon optyczny cieszy się zaufaniem wielu osób.

Zapraszamy więc na badanie optometryczne, które będzie równie profesjonalne, co u najlepszego okulisty, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszym salonem. Specjalista rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Po badaniu wzroku pomożemy Ci wybrać okulary lub soczewki kontaktowe

Badanie wzroku W Arts Optyk Warszawa

W Arts Optyk wykonujemy badania wzroku, dzięki którym możemy rozpoznać wadę i dopasować odpowiednie okulary lub soczewki, które pozwolą znowu widzieć wyraźnie i cieszyć się maksymalnym komfortem życia.
Zapewniamy więc wsparcie także po badaniu w naszym warszawskim gabinecie – zajmujemy się bowiem doborem okularów, które będą idealne nie tylko pod kątem parametrów i rodzaju, ale także estetyki.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • okulary korekcyjne, które pozwolą Ci ponownie widzieć świat wyraźnie – bez względu na to, czy cierpisz na dalekowzroczność, krótkowzroczność, czy też astygmatyzm;
 • okulary dla kierowców i osób pracujących przy komputerze, które zapewniają lepsze widzenie, a także bezpieczeństwo użytkowników oraz większy komfort w trakcie wykonywanych na co dzień zadań;
 • okulary progresywne, które pozwalają na widzenie obszarów bliskich, pośrednich i dalekich bez konieczności zmiany okularów, co daje maksymalne poczucie wygody zwłaszcza dla osób aktywnych;
 • okulary ze specjalnym filtrem, które chronią oczy przed negatywnym wpływem światła niebieskiego emitowanego przez żarówki LED, monitory LCD czy reflektory samochodowe;
 • okulary dla dzieci, które są indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdego malucha i będą pomocne w korygowaniu wady wzroku oraz pozwolą najmłodszym na wyraźne widzenie poznawanego przez nich świata;
 • soczewki kontaktowe wysokiej jakości dla osób, które cenią sobie tego typu rozwiązanie bardziej niż okulary.

Tak szeroki wybór dostępnych okularów pozwoli nam dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań, a także rodzaju schorzenia, z jakim się zmagasz. Zapraszamy więc na kompleksowe badanie wzroku w Warszawie – profesjonalny optometrysta, podobnie jak dobry okulista, będzie w stanie w stu procentach zadbać o Twój komfort i zdrowie!

Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

  Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.