Gabinet

Badania optometryczne

Aby dobrać nowe okulary lub soczewki kontaktowe nie musisz udawać się do przychodni zdrowia ani okulisty. W naszym gabinecie optometrysta wykona odpowiednie badanie bez kolejek i skierowań. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze urządzenia okulistyczne ustalenie właściwych mocy do okularów i soczewek kontaktowych jest dokładniejsze i wiarygodniejsze.

Podczas badania optometrycznego

możemy wykryć ewentualne zaburzenia lub odstępstwa od norm fizjologicznych i w razie potrzeby pokierować pacjenta na dalsze konsultacje okulistyczne. Od początku istnienia naszego salonu jesteśmy członkiem PTOO – Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki www.ptoo.pl . W naszym salonie zachowujemy najwyższe standardy badania ostrości widzenia zatwierdzone przez PTOO.

W szczególności przeprowadzamy:
  • wywiad, uwzględniający wymagania i dolegliwości pacjenta,
  • badanie wstępne: ostrość wzroku, widzenie obuoczne (stereoskopowe, tłumienie, forie, tropie – zezy),
  • refrakcja przedmiotowa przy użyciu refraktometru (komputera),
  • refrakcja podmiotowa przy użyciu foroptera (oko prawe, lewe, równowaga bodźca do akomodacji, pomiar forii/tropii – zezów ukrytych i jawnych),
  • widzenie bliskie, amplituda akomodacji, widzenie obuoczne z bliska,
  • zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich soczewek okularowych, opraw oraz soczewek kontaktowych.

Badanie optometryczne może trwać od 30 do 60 minut dlatego skontaktuj się z nami a umówimy twoją wizytę i zarezerwujemy gabinet specjalnie dla ciebie.

Odkryj nową jakość widzenia

Zobacz lepszy świat.

Napisz do Nas

Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.