Nasze usługi

W naszym salonie

Nieustannie inwestujemy w nowatorskie rozwiązania z branży optycznej i okulistycznej. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Wzrok to ten ze zmysłów, który jest dla nas niezmiernie ważny. Dlatego jesteśmy w stanie objąć opieką optometryczną osoby o skomplikowanych wadach wzroku, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z noszeniem okularów czy soczewek kontaktowych. U nas możesz skorzystać z fachowego badania, wykonywanego przez profesjonalistów oraz znaleźć dla siebie najlepsze okulary. Cały proces odbywa się w miłej atmosferze i bez pośpiechu, abyś z naszego salonu wyszedł pewny siebie i otoczony opieką. W naszym salonie dostępne są oprawki znanych marek, dla kobiet i mężczyzn oraz dzieci, spośród których każdy z pewnością dobierze odpowiedni dla siebie model. Dbamy, aby każdy klient po wizycie w naszym salonie cieszył się zdecydowanie lepszym wzrokiem.

Profesjonalne badanie wzroku wykonane przez optometrystę bez kolejek i skierowań, nowocześnie wyposażona szlifiernia soczewek, jak również fachowe doradztwo w wyborze opraw, soczewek okularowych oraz soczewek kontaktowych umożliwia nam szybką i kompleksową realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Od wielu lat pracujemy na miano profesjonalnego salonu, a swoim klientom zapewniamy niezbędne bezpieczeństwo i doradztwo. Dbamy o sprzęt, na którym pracujemy i dokonujemy niezbędnych przeglądów i kalibracji, aby każdy klient czuł się u nas bezpieczny.

Profesjonalnie dobieramy okulary progresywne, okulary do komputera, okulary dla kierowców oraz dla dzieci. W jednym miejscu optometrysta zbada wzrok, optyk dobierze odpowiednie oprawki i soczewki okularowe, a Państwo kupicie modne oraz wygodne okulary. Dzięki kompleksowemu działaniu będziesz mógł spokojnie przejść przez cały proces doboru odpowiednich okularów. Dzięki naszej obsłudze załatwisz wszystkie sprawy w jednym miejscu, co pozwoli na ograniczenie czasu i oszczędności. W zakresie branży optycznej oferujemy rozwiązania od A do Z. Nasi konsultanci sprawią, że wizyta w salonie, także dla najmłodszych klientów, stanie się przyjemnością, a nie stresującym wydarzeniem. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak dobór odpowiednich okularów i szkieł oraz soczewek, także w przypadku niestandardowych wymagań poszczególnych klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb i je spełnić.

Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.