Kto może nosić soczewki kontaktowe?

Kategorie:

Soczewki kontaktowe w Warszawie, oferowane przez Arts Optyk, dostosowane są do bardzo różnorodnych grup odbiorców. Nosić je może większość ludzi posiadających wady wzroku – niezależnie od wieku, stylu życia czy pracy zawodowej. To niesamowicie wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które w wielu przypadkach sprawdza się o wiele lepiej niż tradycyjne okulary. Warunkiem prawidłowego doboru soczewek zawsze jest jednak najpierw wizyta w gabinecie specjalisty i wykonanie profesjonalnego badania wzroku.

Soczewki kontaktowe w Warszawie – kto może je nosić?

Dlaczego soczewki kontaktowe w Warszawie są tak popularne? Przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność. Dostępne są w bardzo przystępnych cenach, jednocześnie zdecydowanie ułatwiając życie osobom zmagającym się z różnymi wadami wzroku. Nie spadają z nosa, nie rzucają się w oczy i nie trzeba ich co chwilę czyścić ściereczką. Co więcej, nie są też podatne na zarysowania oraz zniszczenia. Wszystko to sprawia, że można je nałożyć, a następnie zupełnie zapomnieć na wiele godzin o ich istnieniu, jednocześnie ciesząc się perfekcyjnym wzrokiem.

Jeśli nie występują u Ciebie żadne przeciwwskazania, takie jak np. zespół suchego oka, to możesz dobrać soczewki kontaktowe w Warszawie, adekwatne do Twojej wady wzroku. Istnieją zarówno produkty dostosowane do potrzeb dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Co więcej, produkowane są przez rozmaite firmy, a różnić się od siebie mogą wieloma parametrami. Podstawową sprawą jest np. kwestia częstotliwości ich wymiany.

Bez problemu znajdziesz także soczewki dla krótkowidzów, dalekowidzów, osób z astygmatyzmem czy prezbiopią (tzw. starczowzrocznością) . W każdym z tych przypadków możesz mieć pewność, że doświadczony optometrysta poleci Ci soczewki, które Cię nie rozczarują.  Co więcej, sprawdzać się będą zarówno podczas wykonywania obowiązków zawodowych, jak i codziennych aktywności. Dzięki nim będziesz widział z bliska oraz z daleka.

Soczewki kontaktowe dla alergików, dzieci i osób aktywnych

Wybierz profesjonalne soczewki kontaktowe w Warszawie również wtedy, gdy chcesz je dostosować w pełni do swojego stylu życia. Specjaliści z Arts Optyk znajdą odpowiednie produkty zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. W przypadku soczewek dla dzieci uświadamiamy też od razu małego użytkownika, jak ważna będzie odpowiedzialne korzystanie z nich oraz higiena.

Ponadto dobrze dobrane soczewki kontaktowe w Warszawie sprawdzić się mogą u osób pracujących wiele godzin przed komputerem, alergików czy sportowców aktywnie spędzających czas. W każdym z tych przypadków indywidualne podejście do pacjenta jest kluczową kwestią, z której w Arts Optyk doskonale zdajemy sobie sprawę. Właśnie dzięki takiemu podejściu oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować Ci kompleksową opiekę i wsparcie w walce o komfort i lepszy wzrok.

Nawigacja
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.