Czy produkty sprzedawane w Arts Optyk są oryginalne?

Kategorie:

Wady wzroku są zmorą ostatnich lat, a liczba osób, które noszą okulary wciąż rośnie. W takich sytuacjach kluczowy jest dobór odpowiednich okularów. Za dopasowanie szkieł korekcyjnych odpowiada optometrysta, jednak w przypadku osób, które pierwszy raz będą mieć dobierane okulary, należy wybrać się do okulisty, aby wykluczyć inne choroby oczu. Warto poszukać salonu optycznego, w którym pracuje optometrysta, a wybór okularów jest szeroki. W Warszawie takim miejscem jest Arts Optyk.

Jakie cechy powinny spełniać okulary korekcyjne? 

Dobranie okularów to kwestia indywidualnie. Każdy element należy dopasować do potrzeb klienta. Moc szkieł to nie jedyny parametr okularów, który ma znaczenie. Równie ważne jest, aby odpowiednio zmierzyć odległość źrenic, co pozwala na odpowiednie skupienie wiązki światła. Warto poznać rodzaje filtrów, które ograniczają wpływ niekorzystnych warunków na oczy. Częstym wyborem są szkła z antyrefleksem, czyli powłoką, dzięki której szkła odbijają mniej światła, co się z tym wiąże, do oczu dociera go więcej, dzięki czemu zwiększa się jakość widzenia.
Również ważnym aspektem jest wybór oprawek. Jest to element wyglądu, który zostaje na stałe, dlatego wiele osób przykuwa do tego tak dużą uwagę. Kształt twarzy, kolor oczu i włosów to elementy, które odgrywają istotną rolę przy wyborze oprawek. Wielkość szkieł również ma duże znaczenie, ponieważ zbyt duże szkła mogą być przytłaczające.

Największą trudnością może być wybór koloru. Z jednej strony są stonowane kolory, które są uniwersalne, a z drugiej oryginalne, które pasują do osobowości, ale mogą się znudzić po pewnym czasie. W Arts Optyk wybór oprawek jest szeroki, a także wyróżnia się  korzystnymi cenami.

Arts Optyk — czy ich produkty są oryginalne? 

Niskie ceny oprawek okularów mogą wzbudzać wątpliwości dotyczące ich oryginalności. Salon Arts Optyk to jedno z miejsc, z których klienci są bardzo zadowoleni. W ofercie sklepu dostępne jest wiele modeli okularów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. W szczególności osoby, którym zależy na okularach oryginalnych marek. Można znaleźć kultowe oprawki Ray Ban, ale również Guess oraz Prady.

Zakup oryginalnych oprawek ma kilka zalet. Nie wspiera się firm, które kopiują cudzą pracę, a równie często idzie to w parze z działalnością, która jest nieetyczna. Jednak dla klienta zakup oryginalnych ma inną istotną zaletę. Jest nią gwarancja. Okulary mogą ulec zniszczeniu, a są kosztownym wydatkiem. Gwarancja pozwoli na to, aby w razie wypadku okulary mogły zostać naprawione bez dodatków kosztów lub wymienione na nowe.

Ponadto oryginalne produkty wykonywane są z wyższej jakości surowców oraz przy użyciu opatentowanych technik, co ma znaczący wpływ na jakość finalnego produktu. Tym samym zmniejsza się ryzyko uszkodzeń, jednak zawsze warto mieć gwarancję.

Nawigacja
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.