Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją

Kategorie:

Każdy z nas zna to uczucie gdy wychodząc na zewnątrz oślepia nas światło w słoneczny dzień bez względu na porę roku. Kierowcy lub wędkarze odczuwają dyskomfort spowodowany odbijaniem się światła od płaskich powierzchni jak mokra, oblodzona, ośnieżona droga lub tafla wody. Naturalnym mechanizmem obronnym jest mrużenie oczu i zwężanie źrenic ocznych by ograniczyć ilość światła wpadającego do oka. Nie jest to ani przyjemne ani skuteczne. Ale co zrobić by zapewnić sobie komfortowe funkcjonowanie w takich warunkach?

Rozwiązaniem mogą być okulary z soczewkami polaryzacyjnymi Xperio.

Dzięki swym unikalnym właściwościom umożliwiają komfortowe patrzenie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach dając poczucie komfortu, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV i jednocześnie zapewniając optymalną ostrość widzenia i właściwe postrzeganie kolorów. Soczewki polaryzacyjne mogą być stosowane w okularach do dali jak również w okularach progresywnych.

Zabarwienie może być jednolite na całej powierzchni, albo gradalne – ciemniejsze u góry soczewki i coraz jaśniejsze w kierunku dołu soczewki.Dodatkowo uszlachetnienie soczewek Xperio wysokiej jakości powłokami antyrefleksyjnymi sprawi, że patrzenie przez okulary w słoneczny dzień będzie sprawiało przyjemność i dawało poczucie komfortu.

Nawigacja
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.