Okulary przeciwsłoneczne – na co zwrócić uwagę, wybierając parę idealną?

Kategorie:
Okulary przeciwsłoneczne - na co zwrócić uwagę, wybierając parę idealną?

Dobór okularów w Warszawie

Dobór okularów w Warszawie nigdy nie jest dziełem przypadku. Wielu osobom wydaje się, że sięgając po wariant przeciwsłoneczny, liczy się przede wszystkim wygląd oprawek. Oczywiście jest niezwykle ważne, by użytkownik czuł się dobrze w okularach, które zakłada. Muszą one jednak także mieć odpowiedni kształt, rozmiar i pasować do kształtu twarzy klienta. Nie bez znaczenia jest też aspekt użytkowy i wygoda. Powinny Cię skutecznie chronić przed słońcem, a noszenie ich powinno być przyjemnością.

Wybierz idealne okulary przeciwsłoneczne w Warszawie

Wybierając okulary przeciwsłoneczne w Warszawie, poproś o pomoc doświadczonych specjalistów, którzy są do Twojej dyspozycji w Arts Optyk. Doskonale wiemy, na co zwracać uwagę podczas doboru okularów, bo robimy to od lat. O naszej skuteczności świadczą głosy zadowolonych klientów i klientek.

Przede wszystkim zwracamy uwagę na wygląd oprawek i ich prezentację. Przyjmuje się, że kształty twarzy i okularów powinny być przeciwstawne, aby dobrze współgrały. Oznacza to, że w przypadku okrągłej twarzy doskonale sprawdzą się prostokątne lub kwadratowe oprawki. Trójkątna twarz z kolei będzie prezentowała się rewelacyjnie w formach okrągłych itd.

Nie bez znaczenia jest też kolor oprawek oraz obecne w danym sezonie trendy. Śledzimy z uwagą najmodniejsze oprawki i szukamy rozwiązań, które spodobają się naszym klientom i klientkom. Wybieramy spośród najmodniejszych barw, łącząc je z popularnymi kształtami oraz oczekiwaniami cenowymi naszych klientów.

Dobór okularów w Warszawie? Nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność

Poszukując okularów przeciwsłonecznych w Warszawie, wiele osób myśli oczywiście o sezonie letnim. Oprawki muszą pasować do wakacyjnych ubrań, stroju kąpielowego i innych dodatków. Nie można zapominać jednak również o ich aspekcie użytkowym. Przede wszystkim muszą chronić nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Powinny też zapewniać nam komfort w czasie wyjątkowo ciepłych dni, gdy słońce góruje na niebie.

Właśnie dlatego wskazane jest, by wyposażone były w skuteczny filtr UV. Ciekawym rozwiązaniem są także szkła gradalne, których soczewki są cieniowane. Dzięki temu np. w dolnej części są jasne lub nawet przezroczyste, a w górnej przyciemnione. Nie brak też modeli z filtrem polaryzacyjnym, dzięki któremu zmniejszone są odbicia światła, tworzące nieprzyjemne dla naszych oczu odblaski. Zapewniają lepsze postrzeganie kolorów, komfortowe patrzenie w bardzo jasne dni bez konieczności mrużenia oczu. Docenią je na pewno kierowcy, którym ułatwią jazdę w słoneczne dni. Wśród tych rozwiązań z pewnością znajdziemy razem te, które będzie idealne dla Ciebie.

Nawigacja
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

    Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.