Kolejna perełka od Maje

Kategorie:
 • Tym razem z „łamanym zausznikiem”..Idealne pod szkła okularowe słoneczne z korekcją wady wzroku w dowolnie wybranym kolorze.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej gamy usług dostępnych w ARTS-OPTYK. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszym klientom kolejną perełkę – oprawki od Maje z niezwykłym, charakterystycznym „łamanym zausznikiem”. To wyjątkowy design, który nie tylko zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu głowy, ale także dodaje unikalnego stylu.

  Jedną z największych zalet naszych oprawek jest możliwość zamontowania w nich szkieł słonecznych z korekcją wady wzroku. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się idealnie dopasowanymi okularami słonecznymi, które jednocześnie korygują ich wadę wzroku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz korekcji dla krótkowzroczności, dalekowzroczności czy astygmatyzmu, mamy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

  Wybierz oprawki w swoim ulubionym kolorze!

  Kolejną zaletą naszych oprawek jest możliwość wyboru dowolnego koloru szkieł okularowych. Dzięki temu możesz dopasować kolor szkieł do swojego stylu i preferencji. Czy to intensywny kolor, subtelne odcienie lub modne wzory – wybór należy do Ciebie! Nasz zespół doświadczonych optometrystów jest gotowy, aby pomóc Ci w wyborze odpowiednich szkieł i doradzić w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

  Jeśli szukasz nietuzinkowych oprawek okularowych, które łączą w sobie unikalny design, komfort noszenia i możliwość korekcji wady wzroku, to zapraszamy do naszego salonu ARTS-OPTYK. Nasze kolekcje oprawek są starannie wyselekcjonowane, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom nie tylko doskonałe widzenie, ale także stylową i modną oprawę, która podkreśli ich indywidualność.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu ARTS-OPTYK, gdzie nasi specjaliści służą pomocą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zadbamy o to, abyś wyszedł z naszego salonu z doskonałymi okularami, które spełnią Twoje oczekiwania i podkreślą Twój unikalny styl.

Nawigacja
Napisz do Nas
Salon Optyczny Arts Optyk

ul. Leszno 34/36 lok. U4
01-199 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

22 8628870

Dodatkowy adres

ul. Ogrodowa 31
00-893 Warszawa

Godz:

Poniedziałek-Piątek 11-19
Sobota 10-14

Telefon:

789 088 933

  Administratorem danych osobowych jest Salon Optyczny Arts Optyk, ul. Leszno 34/36 lok. U4, 01-199 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.